Erdo�anlar Kitap �zmir

kurumsal

Erdoganlar Toptan Kitap

                           Gizlilik ve Güvenlik Politikası


       ERDOĞANLAR DAĞITIM:

     1- Size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. 

     2-Size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız info@erdoganlarkitap.com adresine boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.


    3- Hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. erdoganlarkitap.com`dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, erdoganlarkitap.com ve üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

     4- Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

     5- Yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Güvenli Alışveriş Garantisi:

Firmamız, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine Firmamız personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.